frecvente Contactați-ne
  • acasă
  • >
  • frecvente Contactați-ne
Shenzhen Beloong Opto- Electronic Technology Co., Ltd.
adresă : Strada Wensu 16-21, districtul Hunnan, orașul Shenyang, provincia Liaoning
fabrica de turism adresă : Unitatea A, Etajul 6, Clădirea L, Shifeng Science Park, No. 6, Zhongtai Road, Loucun Community, Xinhu Street, Guangming District, Shenzhen
Telefon : +8618617115826
fax : 31909639
E-mail : rita@beloong.shop
  • Wendy Ding
    birou :Vânzări
    telefon :+86-18617119851
    E-mail :Wendy@beloong.shop
    WhatsApp :8618617119851
    Wechat :8618617119851
  • Jacob James
    birou :Vânzări
    telefon :+86-18802425702
    E-mail :james@beloong.group
    Skype :+86-18802425702
    WhatsApp :8618802425702
    Wechat :8618802425702
  • Candice Sun
    birou :Director de vânzări
    telefon :+86-15507527385
    E-mail :candice@beloong-lcd.com
    WhatsApp :8615507527385
    Wechat :8615507527385
  • Sally Xi
    birou :Vânzări
    telefon :+86-18502477801
    E-mail :sally@beloong.group
    WhatsApp :8618502477801
    Wechat :8618502477801
  • Rita
    birou :Vânzări
    telefon :+8618617115826
    E-mail :sales4@beloong.shop
    WhatsApp :+8618617115826
    Wechat :+8618617115826
  • Andrea
    birou :Vânzări
    telefon :+8618746961856
    E-mail :sales6@beloong.shop
    WhatsApp :+8618746961856
    Wechat :+8618746961856
  • Ea
    birou :Vânzări
    telefon :+8618604024019
    E-mail :sales3@beloong.shop
    WhatsApp :+8618604024019
    Wechat :+8618604024019
  • Helen
    birou :Vânzări
    telefon :+8618682447958
    E-mail :David@beloong-lcd.com
    WhatsApp :+8618682447958
    Wechat :+8618682447958
  • Lina
    birou :Vânzări
    telefon :+8618640431450
    E-mail :sales2@beloong.shop
    WhatsApp :+8618640431450
    Wechat :+8618640431450
Obțineți cel mai recent preț? Vom răspunde cât mai curând posibil (în maxim 12 ore)

Politica de Confidențialitate